Přední světlo vysoce svítivé 3W silikon, dobíjecí USB

290,00 Kč
S DPH 5 dnů
  • přední silikonové nabíjecí USB světlo, 3 Watt supersvítivá LED dioda, 3 funkce: svícení nízké (50%-8h) ,vysoké (100%-4h), blikání (10 h), 180 stupňů viditelnost, nabíjení pomocí integrované koncovky USB 2.0, vodotěsné: IPX4, dobíjecí Lithium baterie 3.7V 480 mAh, doba nabíjení: 2 hodiny, ochrana proti přebití a vybití, indikátor nabíjení a slabé baterie, montáž bez nářadí
Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Přední světlo PRETTY s vysoce svítivou 3W LED se světelným tokem 70 Lm a silikonovým tělem. Funkce: 100% výkon (4h), 50% výkon (8h), blikání (10h). Jednoduché stlačení tlačítka přepíná mezi jednotlivými způsoby svícení, resp. blikání. Zabudovaná Li-Pol baterie (3,7V 480 mAh) se nabíjí přes USB přímým připojením do portu USB-A bez potřeby USB kabelu. Doba nabíjení přibližně 2h, počet nabíjecích cyklů je cca 500. Baterie je chráněná vůči úplnému vybití a nebo přebíjení. Průběh nabíjení, plné nabití a stav baterie je indikovaný LED světélkem na těle světla (červená bliká = slabá baterie, zelené svítí = nabíjení, zelené nesvítí = nabité). Viditelnost světla je v 180° úhlu. Jednoduchá montáž bez potřeby nářadí pomocí integrovaného silikonového úchytu, který je vhodný pro všechny průměry řidítek. Světlo je vodě odolné IPX4. Hmotnost 50g